Nowość - Diuna Wicie (wcześniej OW Arnika)

Biuro Turystyczne Lubatur

Zapraszamy do naszej nowej Diuny (wcześniej OW Arnika) w miejscowości Wicie. Rezerwacja tel. 32 267 30 65, 32 762 15 59

WICIE

to niewielka, urokliwa miejscowość wypoczynkowa położona na środkowym wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Piaszczysta i niezatłoczona plaża z łagodnym zejściem dostosowanym dla osób niepełnosprawnych, to największy atut wypoczynku w Wiciach. Znajduje się tu także lubiane przez wędkarzy jezioro Kopań, pełne sandaczy, okoni, szczupaków i węgorzy. Cisza oraz kameralny charakter Wici, sprawiają, że jest to miejsce wprost idealne dla seniorów i rodzin z dziećmi. Turyści spragnieni nadmorskiego gwaru mogą się wybrać na rowerową wycieczkę do oddalonego o 7 km Jarosławca lub Darłówka.

Ośrodek Wypoczynkowy DIUNA (dawniej - OW Arnika)

położony jest 200 metrów od morza na ogrodzonym bezpiecznym, terenie. Zakwaterowanie odbywa się w pokojach 2-, 3-, 4-, 5- osobowych, z łazienką i balkonem lub dostępem do słonecznego tarasu. Każdy pokój wyposażony jest w czajnik elektryczny i sprzęt plażowy. Do dyspozycji gości oddaje się świetlicę ze sprzętem audio-wizualnym i stołem do ping-ponga, boisko do siatkówki, mini boisko do piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, trampolinę, krąg ogniskowy. Na terenie ośrodka znajduje się także jadalnia oraz 6 - osobowe domki kempingowe.

Obiekt ma charakter ośrodka o standardzie turystycznym, dlatego też bardziej wymagających klientów zapraszamy do naszych pozostałych ośrodków w Darłówku, Łebie i Jastrzębiej Górze lub do Wici w roku 2019, kiedy obiekt będzie już po gruntownym remoncie.